Antalya Uyuşturucu Davaları Avukatı | Antalya Ceza Avukatı | Avukat Alperen Erol | Erol Avukatlık Bürosu
Antalya Uyuşturucu Davaları Avukatı

Antalya Uyuşturucu Davaları Avukatı

  • 221
  • 30 Ocak 2021, Cumartesi

Antalya Uyuşturucu Davaları Avukatı

Uyuşturucu madde bulundurmak ve ticaretini yapmak  ( TCK 188 ) suçuyla karşılaştığımızda Uyuşturucu Avukatı 'na ihtiyacı duyarsınız. Ağır Ceza Mahkemelerinde dava öncesinde savunma dosyasının hazırlanması ve olayın tamamen aydınlatılması için ceza avukatları eşliğinde dosyaların hazırlanması gerekmektedir. Çünkü verilecek yanlış ifadeler ve olayı aydınlatmayan ifadeler cezai işlemlerde değişikliğe yol açabilmektedir. Bu nedenle alanında uzman ceza avukatlardan davayla ilgili destek alınması gerekmektedir. Gerek hukuki sonuçların doğru şekilde verilmesi gerekse yanlış ifadeler kullanmamak adına kişiler ceza avukatı tavsiyelerinden yararlanmaktadır. Böyle durumlardan iyi sonuçlara varılması için Antalya Uyuşturucu Davaları Avukatı danışmanlığı için destek alabilirsiniz.

Uyuşturucu Davalarıa Bakan Avukata Neden İhtiyaç Duyulmaktadır;

  • Yargılanma sürecinde doğru savunma yapılabilmesi için,
  • Kişilerin karşılaşılan durumdan ötürü sağlıklı bir psikolojiye sahip olmamasından dolayı,
  • Yeterli delillerin sağlıklı toplanabilmesi için,
  • Hukukun sunduğu avantajlardan yararlanabilmek için,

Hukuk maddelerinin sunduğu birçok avantaj bulunmaktadır. Özellikle bir suç işlenmesi durumunda bu durumdan etkilenmek ve ders alınmasından dolayı mahkeme heyeti sunulacak deliller ve ifadelerle birlikte cezada indirimler yapabilmektedir. Genel olarak uyuşturucu madde satmak, bulundurmak ve ticaretini yapmak kabul edilemeyecek suçlardandır. Ancak bu tarz işleri kimi zaman kendi isteğimizle yapmamaktayız. Özellikle bu tarz zorlu süreçlerde avukat desteği alınması ve deliller ile mahkeme heyetine sunulması iyi niyet durumlarından faydalanılmaya olanak sağlamaktadır. Kendinize özgü süreçleri avukatınızla görüşüp ilerlemeniz gereken yol hakkında danışmanlık desteği alabilirsiniz.

Uyuşturucu Cezasının Para Cezasına Çevrilmesi

Davadan davaya ve iyi niyet hallerinin düşülmesinden sonra işlenilen suç sabitse uygun görüldüğü takdirde para cezasına çevrilebilir. Avukatların yönlendirilmesiyle bir daha kullanmamak adına psikolojik desteğin alınması durumunda da cezada indirimler yaşanabilir. Uyuşturucu davalarına ait cezalar oldukça ağırdır.

Antalya Uyuşturucu Davaları Avukatı Alperen EROL

Antalya bölgesinde de uyuşturucu davaları avukatı desteği oldukça sık duyulan hizmetler arasındadır. Mahkeme süreçlerinde gecikmeden avukat desteğinin alınması sonuçlara daha kısa sürede etki edecektir.Bu tarz durumlarda sizde Antalya bölgesinde uyuşturucu davaları avukatı Alperen Erol avukatlık bürosundan danışmanlık ve avukatlık hizmeti desteği alabilirsiniz.

Antalya Ceza Avukatı

Antalya Ceza Avukatı Alperen Erol Avukatlık Bürosu

Antalya Ağır Ceza Avukatı